اسموتی کرفس (با ترکیب کرفس، سیب، خیار، اسفناج،زجنفیل)

بازگشت به وبلاگ
اسموتی کرفس

اسموتی کرفس (با ترکیب کرفس، سیب، خیار، اسفناج،زجنفیل)

اسموتی یک ترکیب هیجان انگیز از میوه‌های مختلف است که با اضافه شدن به یخ و شیرین کننده‌هایی مثل عسل، یک بافت نرم و خنک و دلنشین برای روزهای گرم سال برای شما می‌سازد. ترکیب میوه‌های مختلف می‌تواند ابداعی باشد، اما استفاده از ترکیباتی از قبل امتحان شده، کمک می‌کند تجربه‌ای صد در صد خوشمزه داشته باشید. اسموتی کرفس سیب خیار هم از آن ترکیبات امتحان شده و گواراست که با یکبار امتحان کردن آن، حتما بارها از آن در مهمانی‌های خود استفاده می‌کنید. این اسموتی به دلیل وجود آنتی اکسیدان در کرفس و سیب، به تقویت سیستم ایمنی بدن شما بسیار کمک می‌کند.

مواد موردنیاز:

 • کرفس ۲۰۰ گرم
 • سیب ۲ عدد
 • خیار ۲ عدد
 • اسفناج ۱۵۰ گرم
 • زنجفیل ۲۰ گرم
 • یخ ۱ فنجان

طرز تهیه اسموتی کرفس سیب خیار

 1. برای تهیه اسموتی کرفس سیب خیار پس از آماده‌سازی دستگاه مخلوط کن و یک فنجان یخ، باید سایر مواد اولیه مورد نیاز را حاضر کنید. برای تهیه این اسموتی به ۲۰۰ گرم کرفس، ۲ عدد سیب، ۲ عدد خیار، ۱۵۰ گرم اسفناج و ۱۵۰ گرم زنجبیل نیاز دارید که باید آن‌ها را تمیز بشویید. 
 2. ابتدا هر کدام از کرفس‌ها را به سه قسمت تقسیم کنید و سپس سراغ اسفناج‌ها بروید. برگ‌های اسفناج‌ها را از شاخه‌های آن‌ها جدا کنید.
 3. در مرحله بعد خیار‌ها را از وسط نصف و هر کدام از آن‌ها را مجددا به دو قسمت تقسیم کنید. 
 4. حال نوبت به سیب‌ها رسیده است که باید هر کدام از آن‌ها را به چهار بخش تقسیم کرده و اضافه‌هایشان را بگیرید. 
 5. پس از آماده کردن تمامی مواد اولیه و خورد کردنشان برای راحت‌تر میکس شدن آن‌ها با یکدیگر، حال باید تمامی مواد را درون مخلوط کن بریزید.
 6. ابتدا یخ‌ها را بر اساس طرز تهیه طبق لینک ویدیو درون مخلوط کن بریزید سپس به ترتیب تمامی مواد را به آن‌ها اضافه کنید. 
 7. در این مرحله زنجبیل‌ها را پوست بگیرید و با خورد کردنشان به سایر مواد بیفزایید.
 8. حال برای تهیه اسموتی باید مخلوط کن را روی سرعت متوسط تا سریع بگذارید. 
 9. برای تهیه اسموتی یک دست باید با استفاده از لیسک مخلوط کن یا یک کفگیر پلاستیکی مواد را جا به جا کنید. این کار را تا جایی که یک اسموتی کرفس سیب خیار مناسب داشته باشید ادامه دهید.

اسموتی خوشمزه شما آماده است؛ نوش جان کنید.

 

 

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sabzmanz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sabzmanz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420