به سبز منظر خوش آمدید

سبز منظر، راه حلی برای داشتن سبک زندگی سالم و ارگانیک

درباره سبز منظر

ما در سبز منظر قراره رسپی انواع اسموتی ها، نوشیدنی ها و سالاد های خوشمزه و هیجان انگیز رو بهتون یاد بدیم که حتی بتونین مواد اولیه شو از گلخونه خودمون تهیه کنین; چون هدف ما آموزش سبک زندگی سالم و تازه خوری هست!!!
چرا که این روزها تغییر سبک زندگی و تغذیه سالم جزء اولویت افراد شده.

در سبزمنظر ضمانت می‌کنیم که کلیه اطلاعات و خدمات جانبی با حفظ صداقت و بی‌طرفی در اختیار شما قرار بگیره. 

مصرف محصولات ارگانیک منطبق با خلقت اولیه اونها بدون تغییرات ژنتیکی و سم و کود شیمیایی، نه تنها برای کودکان، مادران و بیماران و سالمندان بلکه برای همه اقشار جامعه حیاتی است. 

پس برای شروع یک زندگی سالم با سبز منظر، راه حل این سبک همراه باشید…

اصطلاح “ارگانیک” به فرآیند تولید برخی محصولات اشاره دارد که بدون استفاده از مواد شیمیایی مصنوعی، هورمون ها، آنتی بیوتیک ها یا ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی رشد یا پرورش داده شده اند. همچنین بدون سموم دفع آفات و سایر مواد افزودنی مصنوعی تولید می شوند.
علت ارگانیک بودن این محصولات زراعی ارگانیک این است که برای بهبود رشد گیاهان از کودهای طبیعی استفاده می شود. به حیواناتی که از نظر ارگانیک پرورش می یابند نیز آنتی بیوتیک یا هورمون داده نمی شود. به همین دلیل افرادی که آلرژی به مواد غذایی، مواد شیمیایی یا مواد نگهدارنده دارند ترجیح می دهند که فقط غذاهای ارگانیک بخورند.
امروزه بیشتر محصولات ارگانیک خریداری شده شامل میوه ها، سبزیجات، غلات، لبنیات و گوشت هستند. امروزه محصولات ارگانیک فرآوری شده فراوانی مانند سودا، کلوچه و غلات صبحانه نیز در دسترس است.

چرا محصولات ارگانیک؟