لیموترش

به دنبال خرید لیموترش اینترنتی هستید؟ پس این توضیحات را حتماً بخوانید. ابتدا لیموترش یا همان لیمو به انگلیسی Lemon از دسته مرکبات است و به غیر از اینکه بصورت خوراکی مصرف می‌شود، برای آبگیری تولید و کشت می‌گردد.

لیموترش بیشتر در آب و هوای گرم مدیترانه‌ای قابل کشت است. شاید شما هم شهرت لیموترش شیرازی و لیموترش جهرم به گوش‌تان خورده باشد. جایی که بهترین لیموترش‌ها در کشور تولید می‌شود. برای اطلاع از نحوه خرید لیمو ترش شیرازی و خرید لیمو ترش جهرم و بطور کلی خرید لیمو ترش آبگیری با ادامه مطلب همراه باشید.

بهترین زمان خرید لیمو ترش

شاید برای شما سوال باشد که بهترین زمان خرید لیمو ترش چه زمانی است ؟ درخت یا درختچه لیموترش که گاهی قد آن به حدود 4 متر هم می‌رسد، یکی از انواع مرکبات را تولید می‌کند که ممکن است در تمام طول سال میوه بدهد. البته مقدار آبدار بودن میوه در فصول مختلف سال متفاوت است.

اگر در اوایل خرداد بدنبال خرید لیمو ترش تازه هستید احتمالاً در حال خرید لیموترش هرمزگان هستید. این میوه از اوایل خرداد در مناطق گرمتر شروع به رسیدن می‌کند و آماده برداشت است؛ ولی اگر از اوایل تابستان تا اوایل پاییز اگر به دنبال خرید لیموترش تازه باشید، احتمالاً در حال خرید لیموترش شیرازی یا همان لیموترش جهرم هستید.

از آنجایی که لیموترش یک میوه گرمسیری است، فروش لیمو ترش تهران و شهرستان و بطور کلی فروش لیمو ترش تازه در تمام نقاط ایران و حتی فروش اینترنتی لیمو ترش از همان لیمو ترش‌های جنوب انجام می‌گیرد؛ به همین خاطر به نسبت دوری مسیر لیمو ترش از مبدا آن ممکن است کمی قیمت خرید لیمو ترش بخاطر حمل و نقل و هزینه‌های مربوط به نگهداری لیمو ترش تغییری داشته باشد.

پس بهترین فصل خرید لیمو ترش و بیشتر رونق فروش لیمو ترش در تهران و سایر مناطق از اوایل خرداد تا پایان پاییز است. بعد از فصل برداشت لیمو ترش تازه در مناطق گرمسیر اگر همچنان قصد خرید لیمو ترش تازه را داشته باشید باید به سراغ خرید لیمو ترش سنگی بروید.

خوشبختانه امکان خرید اینترنتی لیمو ترش در تمام فصول سال ممکن است و این میوه معمولاً از طریق اینترنت قابل خرید و در دسترس است. پس اگر قصد شما خرید اینترنتی لیمو ترش است احتمالاً بهترین زمان خرید لیمو ترش بستگی به شما دارد که در چه زمانی قصد خرید لیمو ترش را بصورت اینترنتی یا از طریق سایت خرید لیمو ترش یا خرید آنلاین لیمو ترش داشته باشید.

راهنمای خرید لیمو ترش

شاید برای شما هم سوال باشد که خرید لیمو ترش زرد بهتر است یا خرید لیمو ترش سبز؟ و اینکه کدام نوع لیمو برای آبگیری بهتر است؟

اگر شما هم تجربه گرفتن آب لیمو ترش طبیعی را داشته باشید، می‌دانید که آب لیمو ترش که در فصول تابستان و پاییز گرفته و نگهداری می‌شود، ممکن است کمی تلخ شود. دلایل تلخ شدن لیمو ترش مختلف است؛ اما نوع لیمو ترشی که انتخاب می‌کنید و اینکه چقدر از زمان چیده شدن آن گذشته است در تلخ شدن لیمو ترش می‌تواند موثر باشد.

به همین خاطر است که توصیه می‌شود خرید لیموترش تازه بهترین گزینه است. در ضمن زمانی که با دستگاه‌های پرس سرد و بصورت انبوه عملیات آبگیری لیمو ترش را انجام می‌دهید، احتمالاً مقدار زیادی پالم یا پرک لیمو ترش را همراه با آب لیمو در بطری‌ها نگهداری می‌کنید که می‌تواند عامل اصلی تلخ شدن آب لیموترش باشد.

برای جلوگیری از تلخ شدن آب لیمو ترش باید بعد از آبگیری آن را صاف نمایید. البته اگر در خانه و بصورت دانه‌ای آب گیری را انجام می‌دهید، نیازی به نگرانی برای تداخل پالپ و آب لیمو نخواهید داشت و آبلیموی شما قابل استفاده در سالاد و غذاهای مختلف است.

خرید لیموترش

در هر صورت هنگام خرید لیموترش اینترنتی یا حضوری از تازه بودن لیموترش مطمئن شوید. بطور کلی لیمو اگر مدت زیادی از چیده شدن آن گذشته باشد، دیگر تازه نیست؛ پوست لیموترش خشک می‌شود و بخش داخلی آن نیز رو به تلخی می‌رود. نحوه حمل و نقل و بسته بندی لیموترش نیز در طعم آن تاثیر بسزایی دارد.

معمولاً لیموترش در جعبه‌های بزرگ جابجا می‌شود که در برخی موارد لایه‌های زیری لیموترش در جعبه به دلیل فشار و گرما در هنگام حمل و نقل دچار خرابی یا له شدگی می‌شوند که حالت فساد به آنها داده و رنگ و طعم میوه را تغییر می دهد. لذا بهتر است هنگام خرید لیمو ترش از سایتی اقدام نمایید که در جعبه‌هایی متوسط و مناسب برای لیموترش، برای حمل و نقل استفاده کنند.

خوشبختانه اغلب مراکز فروش آنلاین لیموترش به این موضوع اهمیت می‌دهند و برای بسته بندی و حمل و نقل این میوه ترش و پر مصرف راهکارهای خاص خود را دارند. برای خرید لیموترش تازه و خوشمزه، از پیشنهادات سبزمنظر در این صفحه استفاده کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sabzmanz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sabzmanz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420